Kuşadası Kadınlar Denizi Mahallesi
Kuşadası

Kadınlar Denizi Mahallesi

Anahtar Ayrıntılar

1

KONUM

Kadınlar Denizi, Kuşadası’nın adeta merkezinde bulunan ve ulaşımın her yere kolay olduğu bir semttir.

2

GENEL BAKIŞ

Kuşadası’nın en bilinen plajları ve gündelik yaşam için aradığınız her şey.

3

YAŞAM TARZI

Günün her saatinde yaşamın olduğu ve herkese hitap eden bir kültür.

4

GAYRİMENKUL PAZARI

Kuşadası’nın en seçkin mülklerini Kadınlar Denizi semtinde bulmanız olasıdır.

Genel Nitelikler

Deniz Kenarı, Yürüyerek Denize Gitmek, Ünlü Plajlar, Şehir Merkezine Yakın, Aktif Yaşam Tarzı, Üst Düzey Olanaklar, Harika Restoranlar, Modern Apartmanlar, Özel Tasarım Villalar

 

Kadınlar Denizi Mahallesi

Konum

Kadınlar Denizi, Kuşadası’nın adeta merkezinde bulunan ve ulaşımın her yere kolay olduğu bir semttir.

Kuşadası Kadınlar Denizi Mahallesi Haritası
Ulaşım

Şehir Merkezi - Araba ile ortalama 5 dakika

Plajlar - Araba ile ortalama 3 dakika

Halk Plajı - Yürüyerek ortalama 10 dakika

Yakın Semtler

Genel Bakış

Kuşadası’nın en bilinen plajları ve gündelik yaşam için aradığınız her şey.

Kadınlar Denizi, hem eski hem de yeni, modern ve klasik konut komplekslerinin bir karışımının yanı sıra çok sayıda güzel tatil köyü ve otele sahiptir. Bu güzel sahil şeridi, günün her saatinde denize girip ailecek vakit geçirebileceğiniz sayısız olanakla birlikte Kuşadası’nda görebileceğiniz en görkemli eğlence hayatını da dünyadaki tüm ziyaretçilerine sunuyor.

Yaşam Tarzı

Günün her saatinde yaşamın olduğu ve herkese hitap eden bir kültür.

Kadınlar Denizi’nde günün her saatinde kordonda yürüyüş yapan, bisiklete binen ve köpeklerini gezdirmeye çıkan pek çok insanla karşılaşacaksınız. Ailecek vakit geçirebileceğiniz harika restoranlar, kafeler ve eğlence merkezlerinin yanı sıra gençlerin ve çocukların eğitim alabileceği, kendilerini geliştirebileceği çok çeşitli sosyal imkanlar bulunuyor.

Kadınlar Denizi, birbirinden güzel birçok farklı ünlü kum plajlarına ev sahipliği yapmaktadır. Ege Bölgesi’ndeki pek çok sahil şeridinin aksine, hiçbir ücret ödemeden denize girebileceğiniz Kadınlar Denizi Plajı’nda sabahın erken saatlerinde havlunuzu plaja atıp, tüm gününüzü geçirebilirsiniz. Ayrıca kordonda bulunan restoranlarda güneş batımı eşliğinde güzel bir akşam yemeği veya palmiye dalları altında açık havada içeceğiniz bir kahve ile Kadınlar Denizi’ne aşık olabilirsiniz.

Gayrimenkul Pazarı

Kuşadası’nın en seçkin mülklerini Kadınlar Denizi semtinde bulmanız olasıdır.

Kadınlar Denizi her bütçeden ve her yaşam tarzına uygun gayrimenkullerin bulunduğu, Kuşadası’nda gayrimenkul sahibi olmak isteyenlerin çokça tercih ettiği bir bölge. Genel olarak modern ve yeni apartmanlar daireleri, site içerisinde güvenlikli ve havuzlu kompleksler, özel havuzlu lüks villalar ve tek müstakil evler görmeniz bu bölgede muhtemel.

Kadınlar Denizi’nde bulunan bir ev Kuşadası’nın hemen hemen her yerine yakın kabul edilir ve bu bölgedeki arsa paylarının oldukça değerli olmasından dolayı; herhangi bir evin denize yakın olması, deniz manzarasına sahip olması veya özel konumlarda bulunması bu mahallede büyük farklılıklar gösterir.  

Diğer Semtleri Keşfedin

Emlak fırsatlarını kaçırmayın.

İndirimli satılık ev fırsatları ve kapalı özel ilanlardan anında haberdar olun.

Konut Diyarı Logo

İlanlar

Ayrıcalıklar

Keşfet

Kurumsal

Merak ettiğiniz tüm sorular için bizimle iletişime geçin.

Konut Diyarı lisanslı bir emlak ve yatırım danışmanlık firmasıdır. Konut Diyarı®, Konut Diyarı Logosu, Konut Yatırımı® ve Konut Diyarı Estates Türkiye Cumhuriyeti'nde Konut Diyarı Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı'na ait tescilli hizmet markalarıdır. 

© 2021 Konut Diyarı. Tüm Hakları Saklıdır.