top of page
İş Başvurusu

Konut Diyarı'nda yerinizi alın.

dots-png@2x.png

Girişimci düşüncenin gücüne inanıyoruz. Emlak deneyimini yeniden tasarlarken hızlı hareket eden, büyük hayaller kuran ve kendi kariyerlerinin yönünü şekillendirmek isteyen insanlar arıyoruz.

Sembol
Bir etki yaratın.

Kariyerinizin geleceği teknolojiden güç alır ve sizin tarafınızdan inşa edilir. Teknoloji ve yaratıcılıkla büyük hayaller kuran ve çözümler üreten çalışanlarımızın fikirleri, işimizin yönünü şekillendirmemize yardımcı oluyor.

Kuşadası'nda İş İmkanı
Konut Diyarı Sembolü
Tutkunuzla liderlik edin.

Konut Diyarı, güçlü yönlerinize ve tutkunuza değer verilen bir yerdir. Burası fırsatları sizin yarattığınız kadar, işbirliği ve takım çalışmasının sınırsız olduğu bir aidiyet yeridir.

Kuşadası'nda Emlakçılar
Sembol

Kariyerinizi büyütün.

Çalışanlarımız, başarımızın merkezinde yer alır.  Bünyemizde bulunan herkesin günlük gelişimine ve sektör bilgisine yatırım yapıyoruz. Çalışanlarımızın azmini ve işe olan tutkusunu başarıya dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz.

Kuşadası'nda İş Başvurusunda Bulunan İnsanlar

Emlak sektörünün geleceği, kariyerinizin geleceği için ne anlama geliyor?

Gayrimenkul alanını daha önce hiç olmadığı gibi yeniden tasarlayan bir emlak şirketiyiz. Ekibimize katılmak için gerçeklikten öğrenen ve çözüm odaklı olan hırslı insanlar arıyoruz. Teknoloji ve emlak konusunda yeni misiniz? Sorun değil. Bir endüstriyi modernleştirmek, her türden insanın uzmanlığından yararlanmak anlamına gelir.

Konut Diyarı'nda açık pozisyonları inceleyin.

Gayrimenkul Danışmanı

3 açık pozisyon

Kıdemli Portföy Yöneticisi

Şuanda kapalı

Pozisyonlar
bottom of page