İş Başvurusu

Konut Diyarı'nda yerinizi alın.

dots-png@2x.png

Girişimci düşüncenin gücüne inanıyoruz. Emlak deneyimini yeniden tasarlarken hızlı hareket eden, büyük hayaller kuran ve kendi kariyerlerinin yönünü şekillendirmek isteyen insanlar arıyoruz.

Bir etki yaratın.

Kariyerinizin geleceği teknolojiden güç alır ve sizin tarafınızdan inşa edilir. Teknoloji ve yaratıcılıkla büyük hayaller kuran ve çözümler üreten çalışanlarımızın fikirleri, işimizin yönünü şekillendirmemize yardımcı oluyor.

Tutkunuzla liderlik edin.

Konut Diyarı, güçlü yönlerinize ve tutkunuza değer verilen bir yerdir. Burası fırsatları sizin yarattığınız kadar, işbirliği ve takım çalışmasının sınırsız olduğu bir aidiyet yeridir.

Kariyerinizi büyütün.

Çalışanlarımız, başarımızın merkezinde yer alır.  Bünyemizde bulunan herkesin günlük gelişimine ve sektör bilgisine yatırım yapıyoruz. Çalışanlarımızın azmini ve işe olan tutkusunu başarıya dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz.

Emlak sektörünün geleceği, kariyerinizin geleceği için ne anlama geliyor?

Gayrimenkul alanını daha önce hiç olmadığı gibi yeniden tasarlayan bir emlak şirketiyiz. Ekibimize katılmak için gerçeklikten öğrenen ve çözüm odaklı olan hırslı insanlar arıyoruz. Teknoloji ve emlak konusunda yeni misiniz? Sorun değil. Bir endüstriyi modernleştirmek, her türden insanın uzmanlığından yararlanmak anlamına gelir.

Konut Diyarı'nda açık pozisyonları inceleyin.

Gayrimenkul Danışmanı

3 açık pozisyon

Kıdemli Portföy Yöneticisi

Şuanda kapalı

 
Kuşadası'nda satılık müstakil villalar

Emlak fırsatlarını kaçırmayın.

İndirimli satılık ev fırsatları ve yeni konut projelerinden anında haberdar olun.

Konut Diyarı Logo

İlanlar

Ayrıcalıklar

Keşfet

Kurumsal

Merak ettiğiniz tüm sorular için bizimle iletişime geçin.

Konut Diyarı lisanslı bir emlak ve yatırım danışmanlık firmasıdır. Konut Diyarı®, Konut Diyarı Logosu, Konut Yatırımı® ve Konut Diyarı Estates Türkiye Cumhuriyeti'nde Konut Diyarı Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı'na ait tescilli hizmet markalarıdır. 

© 2021 Konut Diyarı. Tüm Hakları Saklıdır.