top of page
Kuşadası'ndan Emlak Alan Bir Kadın

Amacı olan bir emlak şirketi.

Misyonumuz, herkesin hayalindeki yaşam tarzını bulmasına yardımcı olmaktır.

Konut Diyarı, danışmanlık ve satış deneyimini kusursuz hale getirmek için sektörün en yetenekli uzmanlarını teknolojiyle birleştiren ilk modern emlak platformunu inşa ediyor.

Emlak Kültürü
Nitelikli danışmanlardan oluşan bir şirket

Yenilikçi bir emlak firması olarak, ofislerimizi gayrimenkul alanında yetenekli ve tutkulu temsilcilerden oluşturarak danışmanlık için kusursuz bir hizmet vermek adına güçlendiriyoruz. Bir girişimin çözüm odaklı zihniyetiyle Konut Diyarı, gayrimenkul sektörünün geleceğidir.

Teknoloji
Sektörü yeniden inşa eden bir teknoloji

Sektöre liderlik etmek için mühendislik, tasarım ve stratejide en parlak beyinler tarafından oluşturulmuş en akıllı araçlar gerekir. Tescilli platformumuz aracılığıyla Konut Diyarı, danışmanların ve müşterilerin bir ev bulma veya satma sürecine yeni bir dönem getiriyor.

bg-pattern-big.png
Konut Diyarı Logo
Konut Yatırımı
Konut Diyarı Estates

Bizi sadece Konut Diyarı olarak tanıyor olabilirsiniz, yatırımcılara avantajlı yatırım fırsatları sunan Konut Yatırımı ve Kuşadası'nda lüks gayrimenkul sahibi olmak isteyenlere eşsiz bir danışmanlık hizmeti veren Konut Diyarı Estates markaları ile verdiğimiz hizmetleri kusursuzlaştırmayı amaçladık.

bg-pattern-big.png

Kuşadası'nın bir ucundan diğer ucuna

264 km² yüzölçümüne ve kilometrelerce uzunluktaki plajlara sahip Kuşadası'nın her farklı semti için uzman gayrimenkul danışmanları sizlere en uç kıyıya kadar kapsamlı rehberlik hizmeti sunuyor.

Kuşadası Haritası
Yerel Uzmanlık

Kuşadası'ndaki bölgelerin uzman temsilcileri ile derinlemesine danışmanlık hizmeti alın.

Misyonumuz, hayalinizdeki yaşam tarzına harika hissedeceğiniz bir fiyat ile kavuşmanıza yardımcı olmaktır.

Rıfat Keskingöz

Broker Owner

Konut Diyarı Emlak Bölge Uzmanları

Yerel ve tecrübeli uzmanlar ağı

Temsilcilerimiz etik standartları benimseyen, güvenilir danışmanlardır ve ilk ev sahibi olacak alıcıdan tecrübeli satıcıya kadar herkesin daha iyi ve daha bilinçli kararlar almasına yardımcı olur.

Tek vizyona sahip çok yönlü bir ekip

Bir çatı altında emlak, danışmanlık, planlama, işletme, pazarlama ve teknoloji alanlarında yetenekli, tutkulu ve en yaratıcı profesyonellerini bir araya getiriyoruz.

Konut Diyarı Emlak Danışmanları
bg-pattern-big.png
bottom of page