KONUT DİYARI GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Hakkımızda

Kuşadası'nın en eşsiz gayrimenkullerini özenle seçerek sunduğumuz en üst düzey hizmet, dürüstlük, uzmanlık ve tecrübe ile Avrupa'nın çoğu ülkesinden ve Türkiye'den müşterilerimizin ev sahibi olmasını kolaylaştırıyoruz.

8 ÜLKE

Ülke genelinde, Kuşadası gayrimenkul, lüks gayrimenkul ve Avrupa'daki gelişmeler konusunda uzmanlaşmış Konut Diyarı, hizmet ettikleri topluluklardaki emlak piyasası hakkında derinlemesine bilgi birikimine sürekli katkıda bulunan uzmanlardır. Güçlü iş geçmişi, tahmin edilebilir müzakere ve iletişim becerilerinin müşterileri için sürekli bir destek kaynağı olmasını sağlar.

Kapsamlı profesyonel ağı, mükemmel iletişim becerileri ve detaylara titizlikle verdiğimiz ilgi, müşterilerimizin hayallerindeki evlerin kapısını açmalarını sağlıyor. Sizlere olağanüstü emlak hizmetleri konusunda dürüstlük ve profesyonellik sağlama konusunda kararlıyız. Lüks mülkler, konut mülkleri, konutlar ve yatırım amaçlı gayrimenkuller de dahil olmak üzere hizmetimize referans olabilecek çok sayıda gayrimenkul işleminde bulunduk.

Aileniz için bir ev satın almak ve nihayetinde yerleşmek, bir mülk satmak ya da büyümeye devam edecek bir yatırım bulmak istiyorsanız, Konut Diyarı ekibi bunu sizin için gerçekleştirmek için hizmetinizde. Eşsiz deneyimimiz ve hiper-yerel pazarlardaki derin bilgi birikimimiz, başka hiçbir ekibin elde edemeyeceği beklentileri bulmamızı sağlıyor. Yaptığımız her şeyde dürüstlükle hareket etmeye çalışıyoruz ve çeşitli sektörlerdeki birçok işletme yöneticisinin, en katı gizlilik standartlarını korurken bir müşterinin ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağımızı anlıyoruz. Misyonumuz, yaşamınıza devam etmenizi sağlayacak bir zaman çizelgesi üzerinde harika hissedeceğiniz bir fiyata bir ev almanıza veya satmanıza yardımcı olmaktır - ve başlamak için hazırsanız, biz de hazırız.

Konut   Diyarı
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

(+90) 542 511 10 98

(+90) 542 652 77 30

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah Instagram Simge
  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah LinkedIn Simge

CAROLINEPRESENCE tarafından tasarlanan ve geliştirilen web sitesi. 

© 2019 Konut Diyarı Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı. Tüm hakları saklıdır.